Educacijos vaikams Vilniuje

Edukaciniai užsiėmimai – tai užsiėmimai savo sudėtimi ir programa gan panašūs į ekskursijas, tačiau edukacijos tai mokomieji užsiėmimai, kuriuose ugdomas vaikų kūrybiškumas, įtvirtinami tam tikri įgūdžiai, stiprinamos turimos kompetencijos, plečiamas akiratis. Edukacijos dar skirstomos į kelias kategorijas: edukacijos vaikams, edukacijos mokiniams ir edukacijos suaugusiems. Edukacija – tai programos vaikams, kuriose gali būti taikomos ir praktinės užduotys tokios kaip: lipdymas, karpymas, piešimas, tapymas, klijavimas – visa tai stipriai lavina smulkiąją motoriką. Populiariausios edukacijos – edukacijos vaikams Vilniuje. Vilniuje galima surasti platų edukacijų asortimentą, tačiau mokiniai visgi renkasi pažintines edukacijas, per kurias vaikai aktyviai leidžia laiką, susipažįsta su naujais dalykais ir praplečia savo akiratį. Edukacijos programos – tai užsiėmimai, kuriuose taikomi įvairūs mokymosi metodai, žaidimai, išvykos, kurias vaikai labai mėgsta, nes gali pakeisti savo mokymosi vietą. Mokiniai ir vaikai labai mėgsta edukacijas žaidimų forma – tai skatina vaikų norą įsitraukti, dalyvauti užduotyse, taip lengviau išlaikyti jų dėmesingumą.
EKSKURSIJOS

Idomios educacijos vaikams Vilniuje

Markučų dvaro muziejus

 MARKUČIŲ DVARO MUZIEJUS

Edukacinė ir ekskursinėveikla vaikams

Nepaprastai įdomi ir įvairi ekskursijos programa vaikams ir paaugliams: istorija, žygiai, teatro spektakliai, literatūriniai nuotykiai, paslaptingi galvosūkiai, lobio paieškos ir dar daugiau! Nuostabi ir linksma kelionė bei programa įvairaus amžiaus vaikams! Kiekvienas muziejaus renginys bus įdomus ir vaikams, ir suaugusiesiems.
Edukaciniai užsiėmimai praturtina vaiko asmenybę, ugdo ir suteikia galimybę kūrybiškai išreikšti save.

Pelėdų parkas

PELĖDŲ PARKAS

Ekskursija į pelėdų parką

- tai galimybė iš arti pamatyti prijaukintas pelėdas, sužinoti apie pelėdų, sakalų ir kitų plėšriųjų paukščių gyvenimą laukinėje gamtoje, pelėdų įpročius ir šių nuostabių ir neįprastų paukščių įvairovę.
Įdomi ekskursijų programa vaikams ir suaugusiesiems.

AJ Šokolado skulptūrų muziejus

ŠOKOLADO  MUZIEJUS

 Šokolado muziejus

eksponuojama daugiau nei šimtas skulptūrų. Čia sutiksite netgi šokoladinį jaguarą ir piratą. Paroda kviečia užsukti į keturis kambarius, iš kurių kiekvienas – vis kitoks.
Didžioji dalis kūrinių iš saldžios masės yra natūralaus dydžio. Mažiausia skulptūrėlė – maždaug žmogaus delno dydžio. Taip pat vyksta renginiai, EDUKACINIS ŠOKOLADO GAMINIMO ŠOU, šokolado degustacijos ir dar daugiau!

Vikingų kaimas 

VIKINGŲ KAIMAS

Edukacinės programos

moksleiviams taippat vyksta patirčių muziejuje „Vikingų kaimas“, įsikūrusiame gamtos apsuptyje su 1000 metų senumo istorija.
Kaimo šeimininkai kviečia kartu vaikus tyrinėti senovės maistą, baltų kūrybą ir įvairias veiklas, be kurių senovėje žmonės neįsivaizdavo savo kasdienybės.


Edukacijos vaikams Vilniuje nemokamai

Šiuolaikiniams vaikams įdomiausios edukacijos yra tos, kuriose informacija pateikiama trumpai ir aiškiai, daug žaidimų ar užduočių. Daugelis nuo šiol organizuojamų edukacijų vaikams tai nemokamos edukacijos vaikams. Tam tikru

metų populiarios nemokamos Kalėdinės edukacijos vaikams, Naujųjų metų edukacijos, Velykinės edukacijos vaikams, Valentino dienos edukacijos. Rekomenduojama vaikus skatinti važiuoti į edukacinius užsiėmimus, kadangi edukaciniai užsiėmimai turtina vaiko asmenybę, per jas vaikai ir mokiniai įgauna daugiau pasitikėjimo savimi, tampa drąsesni, aktyvesni, įgyja žinių ir ugdo savo kūrybiškumą. Organizuojamos edukacijos vaikams Vilniuje nemokamai yra aukštos kokybės, todėl vis daugiau mokyklų ir darželių pradeda vykdyti vis daugiau edukacijų savo mokiniams ir auklėtiniams. Edukacijos vaikams Vilniuje kaina derinama individualiai pagal poreikius, laiką ir vaikų skaičių.

Edukacijos vaikams Vilniuje rinkiniai

Edukacijos vaikams Vilniuje rinkiniai – tai žaislai, žaidimai ir knygos vaikams, kurie yra puikios lavinamosios priemonės vaikučiams priklausomai nuo jų amžiaus. Edukaciniai rinkiniai skirstomi pagal vaiko įgūdį: galima rinktis iš kūrybinių,

kritinio mąstymo, bendradarbiavimo, komunikavimo, vizualinės erdvės suvokimo, dėmesio koncentravimo, atminties, emocinio intelekto, atkaklumo ir fizinio aktyvumo rinkinių. Galima rinktis edukacinius rinkinius ir pagal jų kategoriją. Tai gali būti: konstruktoriai, žaislai, priemonės kūrybai, loginiai žaidimai, kūrybiniai rinkiniai, stalo žaidimai, vasaros žaislai, muzikos įrašai ar priemonės gamtos tyrinėjimui. Edukacijos vaikams Vilniuje rinkiniai gali būti ir edukacinių užsiėmimų ar ekskursijų rinkiniai vaikams kaip dovana gimtadienio, krikštynų ar darželio baigimo proga. Vaikui pagal amžių galima dovanoti tokius rinkinius: patiems mažiausiems – ekskursija į Anykščius, edukaciniai užsiėmimai Druskininkuose, kuriuose galima rinktis nuo sniego iki vandens pramogų. Kiek ūgtelėjusiems vaikams siūlome rinktis ekskursiją į Rumšiškes, edukacinius užsiėmimus Molėtuose ar tiesiog pramogas Kaune. O vyresnių klasių moksleiviams turėtų patikti kelionė į Pašilius, muziejai Vilniuje ar edukacijų rinkinys Pajūryje.
Edukacijos vaikams Vilniuje registracija

Edukacijos vaikams Vilniuje registracija

Registracija į ekskursijas – labai svarbi kelionės dalis. Reikėtų prieš iškeliaujant į ekskursiją visada pasirūpinti išankstine registracija ar kelionės bilietais. Pasirinkus ekskursijos vietą, bet atvykus į ją be bilietų, apsunkinamas ekskursijos personalo

laikas, kadangi jie turi užregistruoti visus vaikus, sulaukti apmokėjimo ar atspausdinti bilietus. Edukacijos vaikams Vilniuje registracija itin svarbi, kadangi sutaupomas laikas ir jūs iškart atvykę į ekskursijos vietą galite mėgautis ekskursijos teikiamais malonumais. Prieš keliaudami į ekskursijas ar edukacijas visada pasirūpinkite išankstine registracija, kelionės bilietais ir vaikų moksleivio pažymėjimais. Beveik visose ekskursijų vietose su moksleivio pažymėjimu taikomos nuolaidos.
Edukacijos vaikams Vilniuje repertuaras

Edukacijos vaikams Vilniuje repertuaras

Prieš keliaujant į ekskursiją visada reikia susižinoti ekskursijų ir edukacinių užsiėmimų repertuarą. Repertuarą laisvai rasite internete, o jeigu nerandate galite kreiptis įmonių el. paštais ir iškart gausite norimos dienos ir laiko renginių ir

edukacijų repertuarą. Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras savo repertuarą turi pasiskelbęs interneto svetainėje: čia galite rasti vykstančias operas, baletą, spektaklius, operetes ar koncertus. Jeigu planuojate edukaciją vaikams į Dramos teatrą, jis irgi turi patalpinęs savo repertuarą į interneto svetainę: labai lengvai rasite spektaklių, edukacijų ar teatro repertuarą. Dramos teatre vykdomos edukacijos: festivalis Nerk į Teatrą, Babelio bokštas, teatro klubas, teatro fabrikas, parodos, ekspozicijos, personažų kūrimo dirbtuvės, teatro užkulisiai. Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre rasite visų vykdomų spektaklių repertuarą.

Ieškote ekskursijos
vaikams?

Susisiekite su mumis

Išvažiavimas edukacijos vaikams Vilniuje

Edukacijos Vilniuje renginiai

Vilniuje renginiai atnaujinami maždaug kas savaitę, tačiau renginių asortimentas ypač platus. Galite rinktis festivalius, koncertus, nemokamus renginius ir edukacijas, spektaklius,

parodas, edukacijas po atviru dangumi ar sporto renginius. Edukacijos Vilniuje renginiai kiekvieną savaitę pritraukia didelį skaičių žmonių priklausomai nuo renginio tipo ir renginio vietos. Vilniaus centre ar senamiestyje vykstantys renginiai visada būna sausakimši. Vaikams labiausiai patinka tokios edukacijos, kurios būna su mintimi, kuriose reikia mokytis ko nors naujo ar reikia su duotomis priemonėmis kažką daryti. Tačiau vaikus domina ir spektakliai, įvairios dirbtuvės, animacijos, muziejai, parodos, pasirodymai su gyvūnais. Suaugusiems patariame rinktis įvairius festivalius, edukacijas susijusias su istorija ir praeitimi, sporto renginius, edukacijas Vilniaus požemiuose ar įvairias parodas.

Edukacijos Vilniuje 3D

Edukacijos Vilniuje 3D – tai dirbtuvės, kuriose sužinoma kaip teisingai ir kūrybingai modeliuoti ir spausdinti. Edukacijos metu moksleiviai susipažįsta su šiais laikais vis labiau

populiarėjančiomis 3D spausdinimo, modeliavimo technologijomis, susipažins ir sužinos kaip veikia 3D spausdintuvas, kaip ši gamyboje ir spausdinime naudojama technologija panaudojama ir pritaikoma kitose nišose, tokiose kaip: pramonė, kultūra, menas. Edukacijos metu vyks diskusija, kaip 3D spausdinimo privalumus galima panaudoti ne tik gamyboje, tačiau ir savo kasdienybėje. Taip pat vykstant edukacijai bus apžvelgiamos kokios medžiagos dažniausiai naudojamos 3D spausdinimui, jų skirtumai, privalumai ir trūkumai. Praėjus teorinei edukacijos daliai moksleiviai pereis prie kūrybinių dirbtuvių praktinės dalies, kurioje moksleiviai susipažins su pradedantiesiems skirta 3D modeliavimo programėle „Tinkercad“ ir jos galimybėmis bei išmoks sukurti sau skirtą individualų ir unikalų raktų pakabuką. Išsaugosite savo modelio failą, tada perkelsite jį į 3D spausdintuvą, o kiti edukacijos dalyviai turės galimybę stebėti 3D visą spausdinimo eigą nuo pradžios iki pabaigos, o vėliau visi kartu galėsite pasidžiaugti galutiniu atspausdintu rezultatu.

Velykinės edukacijos vaikams

Velykinės edukacijos vaikams ir mažiesiems tai edukacijos, kurios skirtos smalsuoliams, kūrėjams ir tyrinėtojams. Šios edukacijos gali atkeliauti pas jus arba vykti nuotoliniu

būdu, įvairiose ugdymo įstaigose ar šventėse. Tačiau šios edukacijos gali vykti ir realiai – jūs pasirūpinate transportu ir edukacijos bilietais ir atvykstate į nurodytą edukacijos vietą. Velykinės edukacijos vaikams tai sezoninės edukacijos, kadangi vyksta prieš Velykas arba tik Velykiniu laikotarpiu. Šios edukacijos yra įtraukiančios, interaktyvios ir informatyvios. Kiekvienos edukacijos metu vaikai dalyvauja ir patys išbando, išmoksta kažką naujo, gamina, kuria, eksperimentuoja, konstruoja. Taip pat vyksta ir Velykinės edukacijos šeimoms ir moksleiviams, tačiau šioms edukacijos dažniausiai reikia pasirūpinti savu transportu.

Edukacijos vaikams

Edukacinės programos vaikams organizuojamos atvykus su savo tėveliais, seneliais, draugais ar kitais artimaisiais, taip pat organizuojamos ekskursijos, kurių metu pedagogai ir mokytojai atvyksta su savo mokiniais, kurie nori išmokti naujų dalykų, papramogauti ar tiesiog nori labai smagiai praleisti dieną. Jeigu ieškosite įvairių edukacijų vaikams rasite labai platų skirtingų pramogų asortimentą vaikams, tad turite tiksliai žinoti kokias pramogas ir edukacijas reikia išsirinkti, kad jūsų mažieji būtų patenkinti ir smagiai praleistų laiką. Galbūt jiems pasirodytų įdomus alpakų ūkis, kuriame gidas pasakoja ne tik apie vilną, tačiau galima šiuos nuostabius gyvūnus paglostyti? O gal vaikus sudomintų sapnų gaudyklės? Vaikams labai dažnai patinka sapnų gaudyklės konstravimo dirbtuvės, nes jų metu pasakojama – kaip giliausios mūsų mintys virsta pačiais spalvingiausiais sapnais.
Edukacinės programos vaikams yra labai įvairios. Rasite pramogas aktyvesniems vaikams arba ir tiems, kurie yra pasyvesni arba kuriems labiausiai patinka meniški užsiėmimai.
skaityti daugiau

Edukacijos Vilniuje 3 klasė

Trečiokams puikiai tinka edukacijos apie draugystę. Edukacijos metu kviečiame trečiokus bendrauti ir kalbėtis draugystės tema. Edukacijos Vilniuje metu aptariama: žodžio draugas sąvoka, kam reikalingas draugas, sužinoma kaip susirasti ir išsaugoti tikrą draugą ir dar daugelis kitų klausimų. Mokysimės išgirsti, pajausti, suprasti vienas kitą, ugdysime vaikų komandinio darbo sugebėjimus. Edukacija susideda iš žaidimų, kurie skirti skatinti vaikų aktyvų įsitraukimą, muzikinės improvizacijos, kurios tikslas – ugdyti vaikų sugebėjimą girdėti kitus ir sugebėti dirbti komandoje. Taip pat edukacijoje gaminama ir draugystės apyrankė.

Edukacijos Vilniuje 4 klasė

Ketvirtokams puikiai tinka edukacijos – dekupažo dirbtuvės, kuriose galima pagaminti savo puodelį ar išmokstama ko nors naujo. Tokių edukacijų metu gaminamos dovanėlės mamai, tėčiui, broliui, sesei ar seneliams. Edukacijos Vilniuje metu supažindinsime su dekupažo grožiu ir menu, aptarsime kodėl rankų darbo dovanos tokios išskirtinės ir sužinosime jų reikšmę. Dirbtuvėlėse kiekvienas vaikutis gaus jam paruoštą puodelį bei visas priemones, kurios jam bus reikalingos. Puodeliui papuošti užtenka ir vieno užsiėmimo.

Edukacijos Vilniuje 5 klasė

Penktokams tinka edukacijos Vilniuje, kuriose galima pasigaminti savo nuosavą muzikinį instrumentą. Šių edukacijų metu gamina tokie muzikiniai instrumentai kaip: skudučiai, riešutų barškučiai, lietaus lazdos ar lauko ksilofonas. Šie instrumentai gaminami tik iš natūralių medžiagų. Edukacijos metu, pagaminus muzikinius instrumentus visi mokiniai išmoks groti bendrą muzikinį kūrinį. Mokiniai galės improvizuoti, žaisti, kurti, o pagamintus instrumentus pasiimti kartu su savimi. Edukacijoje gali dalyvauti iki 25 asmenų.

Edukacijos Vilniuje 6 klasė

Šeštokams galima siūlyti edukacinę programą, kurioje reikia pasigaminti savo arbatą. Tai arbatos kūrimo laboratorija ir ši edukacija skirta ugdyti pažinimo, komunikabilumo ir menines kompetencijas, kurios atsiskleidžia per arbatos gamybos edukaciją. Edukacijos Vilniuje atskleidžia mūsų šalies etninę kultūrą ir jos išskirtinumą, taip pat ir neišsenkantį tradicijų kūrybiškumą. Užsiėmimai tikrai gali būti integruoti į pamokas ar įvairius renginius. Programos metu sužinosite apie augalus, jų poveikį, skonius. Gamindami arbatą atsipalaiduosite, išlaisvinsite savo mintis ir pasinersite į platų aromatų pasaulį. Pačių pagamintas arbatžolių ir arbatų rinkinys bus puiki atgaiva kūnui ir sau. Visi edukacijos dalyviai gauna pradedančiojo amatininko pažymėjimus.

Edukacijos Vilniuje 7 klasė

Septintokams puikiai tiktų edukacija, kurioje reikia tapyti ant vandens. Edukacijos Vilniuje tai terapinė – meninė edukacija, kurioje vaikai patirs nepakartojamus įspūdžius ir pojūčius piešiant ant vandens. Mokiniams bus duodamos tam tikros užduotys su užuominomis ką reikia nupiešti. Taip pat mokiniai sužinos kuo ypatinga ši meno šaka, pasiners į pojūčių ir spalvų pasaulį. Edukacija gali vykti mokykloje, darželyje ar stovykloje, o taip pat ir gamtoje. Edukacijos metu gausite visas reikalingas priemones, kurių prireiks tapant ant vandens.

Edukacijos Vilniuje 8 klasė

Aštuntai klasei labiausiai siūloma rinktis tas edukacijas, kurios susijusios su vaizduotės lavinimu, loginiu ir analitiniu mąstymu, greita orientacija. Siūlome aštuntokams išbandyti edukacijos Vilniuje, kurios susijusios su kvapais ar literatūra. Literatūrinė edukacija, kuri kartu yra ir pamoka yra skirta mokinių vaizduotei lavinti ir kūrybiškumui atsiskleisti, o taip pat lavinti skaitymo įgūdžius. Per pamoką moksleiviai klausysis ištraukos iš knygos, susipažins su populiarių vaistinių augalų kvapais, sužinos apie žmogaus uoslės veiklą ir galimybes, varžysis estafetėje, kurioje bandys atspėti kvapus. Kultūrinės edukacijos metu mokiniai patirs didelį skaitymo malonumą, jie bus skatinami geriau pajusti ir pažinti knygą, naudodamiesi ne tik savo regėjimu ir mąstymu, bet ir kitais pojūčiais, tokiais kaip uoslė.

Edukacijos Vilniuje 9 klasė

Devintokams siūlome rinktis edukacijas, kurios susijusios su ekologija ar valstybės pažinimu. Tokios edukacijos Vilniuje skatina vaikų pilietiškumą, pilietinį ugdymą ir meilę savo valstybei. Galima organizuoti edukacijas, kuriose mokiniai iš arčiau susipažintų su Lietuvos Respublikos seimu, valstybinėmis institucijomis, merais, susipažintų su Lietuvos partijomis ir rinkimais. Jeigu organizuojama edukacija, susijusi su ekologija, edukacijos metu mokiniai parodys savo žinias apie klimato kaitą ir jas pagilins, sužinos kas atsitinka toms atliekoms, kurios nėra rūšiuojamos, kaip taisyklingai rūšiuoti atliekas ir kas yra saikingas vartojimas. Edukacijos metu mokiniai prikels atliekas antram gyvenimui, išmoks pasigaminti vienkartinę popierinę pakuotę.
book